Sunday 23rd May 2010


Greyhound Box Draw For Canberra – Sunday 23rd May 2010

Race No. 1Sky Racing Stake05:14PM (NSWtime)
Maiden event over 530 Metres at Canberra Of $630 Prizemoney.
1st: $400 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1TINY VAGABOND5F E Bodkin (Penrose)

2SIR TEMPA2A Reilly (Young)

3*** VACANT BOX ***

4CALL ME SLATER62274L J Hannaford (Bungendore)

5VALLEE RATTLER32213N W Staines (Yass)

6*** VACANT BOX ***

7ROCKER BALE25656N A Bolton (Bendick Murrell)

8NET EFFECT65356J J Platts (Fraser)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 2Act Tab Maiden Sprinters05:39PM (NSWtime)
Maiden event over 310 Metres at Canberra Of $530 Prizemoney.
1st: $300 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1MANGO WHIPS5L A Mcfarlane (Jerrawa)

2HAPPY GABBY6J Borg (Merrylands)

3LOOSE WHEEL3J Aul (Tahmoor)

4NOW WHAT7524K Morgan (Braidwood)

5MISS KRUGER46542F R Jeffcoat (Cowra)

6SHE GOES GOOD85556B Peck (Gunning)

7POLLY WOLLY786L A Mcfarlane (Jerrawa)

8C’MON MORGO6465K Morgan (Braidwood)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 3Climate Doctor Dash06:03PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $590 Prizemoney.
1st: $350 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1WHOOSHY WOO WOO78568K Morgan (Braidwood)

2GOOD OIL15855B E Finn (Grovedale)

3HIGH FEES43256K Morgan (Braidwood)

4SHIRAZ STAR77852W R Sugars (Voyager Point)

5*** VACANT BOX ***

6SLEEP OVER81147L A Mcfarlane (Jerrawa)

7PLOW MASTER34273S J Nicholson (Reservoir)

8TEDDY TWO BUCKS63146W A Bradley (Jerrabomberra)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 4Anytime Fitness Sprint06:24PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $590 Prizemoney.
1st: $350 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1JOHN BOY31652A F Jenkins (Higgins)

2PEDRO VELOCE85537B K Sweeney (Booragul)

3MISS HORIZON16736O M 2009ilakis (Matraville)

4REMA’S MARGARET76488W Slade (Beresfield)

5*** VACANT BOX ***

6ROSWILL STYLE74685W C Attwill (Abernethy)

7MORGO’S BABE65F87K Morgan (Braidwood)

8BURGAY24335L Mcfarlane (Jerrawa)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 5Canberra Mower Services Stake06:49PM (NSWtime)
Mixed event over 310 Metres at Canberra Of $610 Prizemoney.
1st: $370 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1HABMAK67112L D Roy (Wallendbeen)

2TRIMTEX34233L A Mcfarlane (Jerrawa)

3ANNA’S LAST27563R H Eddie (Caboolture)

4ALBINO MOOSE57184L A Mcfarlane (Jerrawa)

5CARPORT WILLY16274J Hopper (Werribee)

6MIDNIGHT CRUIZER31225T N Blewitt (Queanbeyan)

7FIRST BANQUET23112G Apps (Wombat)

8SWEET EQUITY78431J J Platts (Fraser)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 6Farewell Jonnie Lancashire07:07PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $790 Prizemoney.
1st: $500 2nd: $140 3rd: $80 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1ARCHIMEDES32356T Blewitt (Queanbeyan)

2CHECK BOND OUT77467J J Cameron (Bungendore)

3VALID PEPPER31835F R Jeffcoat (Cowra)

4BLUEY DEEPWATER44411L A Mcfarlane (Jerrawa)

5*** VACANT BOX ***

6REMA’S LESLEY47587W Slade (Beresfield)

7ELITE HIGHWAY34363A F Jenkins (Higgins)

8LUCKY FLUTTER24548K Morgan (Braidwood)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 7Ranger Geale Heat 107:29PM (NSWtime)
Grade 5 event over 530 Metres at Canberra Of $990 Prizemoney.
1st: $650 2nd: $160 3rd: $110 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1BRILLIANT BLONDE41657N W Staines (Yass)

2MRS. GABLE78686O Vassilakis (Matraville)

3KATHY LAFOURCHE67761O Vassilakis (Matraville)

4Twitter ME34112L A Mcfarlane (Jerrawa)

5OSTI’S GRACE11412T P O’Keefe (Cootamundra)

6DALGAZ LUCKY56513D J Ashton (Murrumburrah)

7JAYWALKING38533G M Derrick (Tumblong)

8MOLLY DORAN76415A J Anderson (Windellama)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 8Ranger Geale Heat 207:54PM (NSWtime)
Grade 5 event over 530 Metres at Canberra Of $990 Prizemoney.
1st: $650 2nd: $160 3rd: $110 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1RAMBLING GYPSY26242G Apps (Wombat)

2TOP CLASS ANGEL41375J Platts (Fraser)

3REDFERN FEVER81846P Rowles (Narellan)

4GYPSY PEPPER65145F R Jeffcoat (Cowra)

5MORE TO STATE464F5G E Smith (Tumblong)

6INTELLECTUAL11182L A Mcfarlane (Jerrawa)

7AWESOME ODY75614O M 2009ilakis (Matraville)

8DALGAZ BOB65834D J Ashton (Murrumburrah)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 9Ready 4 Plumbing08:11PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $790 Prizemoney.
1st: $500 2nd: $140 3rd: $80 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1WEONA BANQUET32132G Apps (Wombat)

2HAPPY GLOW15145B Coleman (Queanbeyan)

3FAIRLY DEEPWATER21221L A Mcfarlane (Jerrawa)

4IT’S A CHANCE74525L D Roy (Wallendbeen)

5TWO SIX TWO26835N W Staines (Yass)

6MANCUNIAN KOOL46213I F Mcfarlane (Jerrawa)

7ALBINO NIKITA24341L Mcfarlane (Jerrawa)

8AMBER’S OSTI62227T E O’Keefe (Cootamundra)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Wednesday 12th May 2010


Greyhound Box Draw For Bulli – Wednesday 12th May 2010

Race No. 1Sky Racing Blue Paws Mdn Heat 103:57PM (NSWtime)
Maiden event over 472 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SURFELLA4A Azzopardi (Londonderry)

2LENNY GO GO76473N Venuto (Merrylands)

3BIG CROWD IN43878D J Wells (Shanes Park)

4WHAT HAPPENEDA J Lord (Cawdor)

5*** VACANT BOX ***

6PRINCE MONDO232L A Walker (Singapore)

7RUSTY JENMAR3833J R Brown (Wilton)

8UNO SNOOP72432P W Grech (Hinchinbrook)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 2Www.ranvet.com.au Bp’s Mdn Ht 204:17PM (NSWtime)
Maiden event over 472 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SWIPER LULUT Vella (Blacktown)

2PHONE GEORGE5N Venuto (Merrylands)

3LITTLE HOBO55P Matts (Jamisontown)

4HUSTLER’S DREAM42543A J Lord (Cawdor)

5*** VACANT BOX ***

6PAUA TO CONFUSES B White (Nowra Hill)

7FARNSIE27425G Farnworth (Glenwood)

8PRICE OF FAME823J Magri (Austral)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 3Cvd Campbelltown Rsl Stake04:37PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1MY DAD’S KEEPER57311M P Tumeth (Croydon)

2CREAMA1153B A Frost (Bargo)

3REVALONG LAD27727M Player (Tahmoor)

4SNAPPER67147M J O’Brien (Oatley)

5WINDSOR BALE22425S M Evans (The Oaks)

6NEURONIST22144P Stamenkovic (Londonderry)

7FLUSHED64153J Galea (Tarneit)

8MORGO’S BABE65F87K Morgan (Braidwood)

9TIU BEN77236C Gatt (Catherine Field)

10QUEEN OF RAIN51364D A Mahoney (Rossmore)

Race No. 4Do It At Diggers Stake04:57PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1CONVICT STREAK75522D J Wells (Shanes Park)

2GOLD TIGER11315B Dargan (Narellan Vale)

3APACHE RAIDER27354E A Bont (Oakville)

4BREMERTON BALE25134C J Nutt (The Oaks)

5GO CYRIL GO73112S Lewis (Leppington)

6JOSHUA PAUL68321P W Grech (Hinchinbrook)

7DYNAMIC FROST51515B A Barrington (Berkshire Park)

8WATTA HARMONY27631M D Greer (Londonderry)

9GENTLEMAN JIM63612B R Pearce (Ryde)

10SMART BOND44317M Spiteri (Appin)

Race No. 5Linmick Distributors Stake05:12PM (NSWtime)
Mixed event over 472 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1PROVEN ROSITA46816W A Vassallo (Devon Meadows)

2WHEELY SMART62163M Ferguson (Catherine Field)

3SUNNY WIL3721FP Bont (Oakville)

4WATTA SPARK53364M D Greer (Londonderry)

5HODSON25535V L Prest (Young)

6BUSH COWGIRL85878S Forner (Albion Park)

7BANDANNA LAD21622C A Oldfield (Appin)

8BEER ASSASSIN11112S P Bell (Woodberry)

9BOND REWARD25745V Spiteri (Appin)

10NAVIGATING47528M Player (Tahmoor)

Race No. 6Sky Sports Radio Stake05:32PM (NSWtime)
Mixed event over 472 Metres at Bulli Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1CALLAMAC LAD15212S B White (Nowra Hill)

2CRIPPEN43422D J Broadrick (Hilltop)

3SHAMUS O’SHAW22313R Matic (Canyonleigh)

4SPECIAL KID51141V L Prest (Young)

5TRUE KIHAEL11131K Hyde (Lidsdale)

6FINE THOUGHT24231M Wilcox (Bringelly)

7AH WELL34237B R Campton (Vineyard)

8FREE LOVE61162R Matic (Canyonleigh)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 7Cabra Vale Diggers Stake05:52PM (NSWtime)
Mixed event over 659 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1JAYWALKING18538G M Derrick (Tumblong)

2HALF SEVEN11131A B Hokin (Greendale)

3BLACK HYDE13341T K Auld (Tatura)

4FREE YOUR MIND54522J R Crawford (Llandilo)

5*** VACANT BOX ***

6MELANDRI56423A J Lord (Cawdor)

7SAFFRON BOND13242L Aldous (Werrington)

8RUNNIN’ BARE61732J M King (Wilberforce)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 8Wollongong Traders Security Fnl06:07PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1INFLUENTIAL LADY25141S B Pooley (Londonderry)

2CHASING SHIRAZ114C Ragen (Canyonleigh)

3CHASE THE SHIRAZ15312C A Ragen (Canyonleigh)

4TWO SIX TWO22683N W Staines (Yass)

5DEANE’S DESTINY21124B R Pearce (Ryde)

6MYRON’S ANGEL12552J M Green (Warners Bay)

7SPRING DREAMER21F21C A Oldfield (Appin)

8PROVEN UNIT22313M Azzopardi (Leppington)

9SON OF SLIM15J D Fisher (South Nowra)

10THAI AMAZE33555R Dean (Riverstone)

Race No. 9Sports Factory Stake06:25PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1MY SON’S KEEPER51226M P Tumeth (Croydon)

2FOREVER BOYD38138S J Holland (Wongawilli)

3WATTA TUNE15433M D Greer (Londonderry)

4STAR CHIP1R A Chipperfield (Bellambi)

5CASINO FUN31148B Dellimanolis (Chester Hill)

6SAUCY SISTER53471M M Olling (Warwick Farm)

7TIU BRENT12687C Gatt (Catherine Field)

8PILE CREEK35534R R Marsden (Condell Park)

9SON OF SLIM15J D Fisher (South Nowra)

10VINTAGE MAID16551D Siddall (Kemps Creek)

Race No. 10Racing Next Wednesday Night06:46PM (NSWtime)
Mixed event over 400 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1BALLERINA ROCKET1112E Pomfrett (Box Hill)

2SUNLIT ROAD84723P H French (San Isidore)

3MIDNIGHT SLICK42531D Lauricella (Catherine Field)

4MAKING MEMORIES68122B Lloyd (Warilla)

5COULTA BRIGHT75316R J Johnson (Canley Heights)

6WHERE’S RUSTY25475C A Psilos (Bringelly)

7DEADLY VIRUS36147N Wicks (Ingleburn)

8KAMIKAZE SPIRIT77271B Lloyd (Warilla)

9PREMIER MISS26878K J Wilmot (Nowra)

10TINY JACKIE67288L M Godden (Horsley)

Wednesday 5th May 2010


Greyhound Box Draw For Bulli – Wednesday 5th May 2010

Race No. 1Sky Racing Heat 103:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1ROXY MUSIC14453R J Webster (Cawdor)

2SPRING DREAMER321F2C A Oldfield (Appin)

3WATTA FELLA41115M D Greer (Londonderry)

4CHASING SHIRAZ11C Ragen (Canyonleigh)

5THAI AMAZE23355R Dean (Riverstone)

6MOONLIT HIDEAWAY51615D L Gooley (Evans Plains)

7PROVEN UNIT2231M Azzopardi (Leppington)

8MYRON’S ANGEL21255J M Green (Warners Bay)

9PILE CREEK35534R R Marsden (Condell Park)

10WHERE’S RUSTY25475C A Psilos (Bringelly)

Race No. 2Www.ranvet.com.au Maiden Stk04:12PM (NSWtime)
Maiden event over 515 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1CLEAR VISION2764J Romeo (Smithfield)

2TIAN HAO SURFERR Steele (Menangle Park)

3MISS MIDNIGHT38M S Mcmahon (Smithfield)

4ROYELLA ROSE66553Y Pappas (Royalla)

5CAUTIOUS DANCER64477G Galderisi (Horningsea Park)

6WHERE’S NORMA248J Romeo (Smithfield)

7SURELY YOU JESTJ Magri (Austral)

8SHOCK POSITION53233L P Azzopardi (Londonderry)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 3Cvd Campbelltown Rsl Mdn Stk04:32PM (NSWtime)
Maiden event over 472 Metres at Bulli Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1BLUE’S A CHOKER3M Clayton (Sutton Forest)

2REAL CHIP335R A Chipperfield (Bellambi)

3HUSTLER’S DREAM4254A J Lord (Cawdor)

4REFUSED SERVICE2333L P Azzopardi (Londonderry)

5FIRESIDE BLAZE33237M J Brunker (Londonderry)

6PRINCE MONDO23L A Walker (Singapore)

7DANCING ON ICE542A J Halovic (Catherine Field)

8MONDO BLACK35L A Walker (Singapore)

9SURFELLAA Azzopardi (Londonderry)

10JOIN THE FOOL6A Teofilo (Mona Vale)

Race No. 4Do It At Diggers Stake04:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SUNLIT ROAD68472P H French (San Isidore)

2BOND REWARD82574V Spiteri (Appin)

3GO CYRIL GO57311S Lewis (Leppington)

4PERFECT FANCY1231D Barnes (Cudal)

5LONESOME LIGHT53813M P Famiglietti (Millner Darwin)

6YEAH BUDDY18552G Grunske (Oak Flats)

7SIMO’S BRO66543A Lord (Cawdor)

8NEURONIST12214P Stamenkovic (Londonderry)

9AUTOGO GOLD718G Prior (Peakhurst)

10BRASSED OFF33768A Lord (Cawdor)

Race No. 5Linmick Distributors Maiden Fnl05:12PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SCHOOL BOY ERROR2J Magri (Austral)

2PRICE OF FAME82J Magri (Austral)

3WHAT CLASS77334G W Cooper (Elderslie)

4KOS AMIGOS1431F Daros (Ellis Lane)

5ICY GROVE24J R Crawford (Llandilo)

6CAPITANO63331F Daros (Ellis Lane)

7MAGIC DUST4243J S Crawford (Llandilo)

8BUD’S CLASS42753G W Cooper (Elderslie)

9VALLEY VELLA32665R E Mchugh (Macquarie Fields)

10TIGER’S REBEL5B Dargan (Narellan Vale)

Race No. 6Sky Sports Radio Stake05:32PM (NSWtime)
Mixed event over 515 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SMOOTH FANCY23221A Azzopardi (Londonderry)

2LATE NIGHT FUN34727J R Brown (Wilton)

3KAZMIC’S MARINER11121S A Lambley (Padstow)

4INFLATED EGO37546W L Bowen (Austral)

5LAMBERTI73435M A Frost (Nowra Hill)

6SHEZ CLASS23567G W Cooper (Elderslie)

7EARTH MOVE537T3S Simonetta (Penrith)

8CLARK NO EE24542S A Lambley (Padstow)

9ALZENA BALE54765W Dargan (Wattle Grove)

10*** NO RESERVE ***

Race No. 7Cabra Vale Diggers Stake05:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1ALL CONNECTED27338M J Williams (Londonderry)

2SUNNY WIL3721FP Bont (Oakville)

3CONVICT STREAK67552D J Wells (Shanes Park)

4PLAYING GAMES54542C M Proctor (Londonderry)

5GARRY’S TIGER81588J Zahra (Riverstone)

6VICTORIA’S STAR66422D Smart (Narellan)

7LOVIN’ SPOONFULF2554R J Webster (Cawdor)

8WATTA SPARKT5336M D Greer (Londonderry)

9BRASSED OFF33768A Lord (Cawdor)

10MORGO’S BABE65F87K Morgan (Braidwood)

Race No. 8Wollongong Traders Security Stk06:07PM (NSWtime)
Grade 5 event over 472 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1EL GRIFFO17R J Griffiths (Wallacia)

2WATTA HARMONY32763M D Greer (Londonderry)

3CAWBOURNE CASH63282A J Lord (Cawdor)

4FLUSHED26415J Galea (Tarneit)

5QUEEN OF RAIN55136D A Mahoney (Rossmore)

6LUCKY FLUTTER12245K Morgan (Braidwood)

7LILY’S PROMISE16852A B Hokin (Greendale)

8SMART BOND54431M Spiteri (Appin)

9SNAPPER67147M J O’Brien (Oatley)

10AUTOGO GOLD718G Prior (Peakhurst)

Race No. 9Sports Factory Stake06:27PM (NSWtime)
Mixed event over 472 Metres at Bulli Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1WARRAGAMBA12847C M Proctor (Londonderry)

2BRAZEN JOURNEY47447J R Ducker (Matraville)

3SPECIAL KID15114V L Prest (Young)

4SHAMUS O’SHAW62231R Matic (Canyonleigh)

5FOX HAND25678R Dean (Riverstone)

6BANDANNA LAD12162C A Oldfield (Appin)

7JOE FELLA37648A Hardaker (Bargo)

8ROAD AHEAD23372N W Staines (Yass)

9SURF ABANDON58665J E Moore (Londonderry)

10BUSH COWGIRL85878S Forner (Albion Park)

Race No. 10Racing Next Wed Twilight Heat 206:45PM (NSWtime)
Grade 5 event over 400 Metres at Bulli Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1INFLUENTIAL LADY32514S B Pooley (Londonderry)

2CHASE THE SHIRAZ11531C A Ragen (Canyonleigh)

3ARAPAHO MISS31265D L Gooley (Evans Plains)

4WALKABOUT RALPH21124J E Hanson (Orchard Hills)

5DEANE’S DESTINY62112B R Pearce (Ryde)

6WATTA PATCH23112M D Greer (Londonderry)

7TWO SIX TWO32268N W Staines (Yass)

8DEADLY VIRUS23614N Wicks (Ingleburn)

9GRAFFITI TIGER15311J Chapman (Lidsdale)

10SON OF SLIM1J D Fisher (South Nowra)

Sunday 25th April 2010


Greyhound Box Draw For Canberra – Sunday 25th April 2010

Race No. 1May – July Events On Website05:34PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $640 Prizemoney.
1st: $400 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1BONDY BURNS18286G L Rogers (St Marys)

2SUMMARISE53212L A Mcfarlane (Jerrawa)

3*** VACANT BOX ***

4MEAT BUTCH44411R J Maitland (Quialigo)

5*** VACANT BOX ***

6BURGAY21162L Mcfarlane (Jerrawa)

7*** VACANT BOX ***

8BUDDHA’S GIRL62314T J Peck (Queanbeyan)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 2530m 1-4 Win Hts Next Week05:55PM (NSWtime)
Maiden event over 530 Metres at Canberra Of $630 Prizemoney.
1st: $400 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1SHAY SHAZ76357B C Peck (Gunning)

2MISS DEEPWATER332L A Mcfarlane (Jerrawa)

3*** VACANT BOX ***

4LANCE62J Thorpe (Nicholls)

5*** VACANT BOX ***

6ROYELLA ROSE76655Y Pappas (Royalla)

7*** VACANT BOX ***

8LEAVING HERE888T L Turnbull (Dapto)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 32010/11 Sponsorship Now Avail06:16PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $790 Prizemoney.
1st: $500 2nd: $140 3rd: $80 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1DALGAZ BOB41546D J Ashton (Murrumburrah)

2TOXIC DREAM11875A Rowe (Goulburn)

3*** VACANT BOX ***

4MANCUNIAN KOOL62734I F Mcfarlane (Jerrawa)

5REDFERN FEVER61818P Rowles (Narellan)

6*** VACANT BOX ***

7BRILLIANT BLONDE34254N W Staines (Yass)

8DARK MOON RISIN’65451A Rowe (Goulburn)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 4Sky Racing Sprinters06:40PM (NSWtime)
Maiden event over 310 Metres at Canberra Of $530 Prizemoney.
1st: $300 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1DALZA’S TRILOGY36334T Cahill (Wombat)

2MRS. WHAT2K J Staines (Jerrawa)

3C’MON MORGO646K Morgan (Braidwood)

4BLUEY DEEPWATER4L A Mcfarlane (Jerrawa)

5SLEEP OVER8L A Mcfarlane (Jerrawa)

6FLASHING OPALJ Hanson (Orchard Hills)

7KINDLY45433T Peck (Queanbeyan)

8BURRAGORANG GIRLR J Maitland (Quialigo)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 5Ready 4 Plumbing Ht 107:04PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $690 Prizemoney.
1st: $450 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1HIGHLAND RAIN42113S K Wadick (Moss Vale)

2ARIEK MIRAGE35767L A Mcfarlane (Jerrawa)

3ROSWILL STYLE56746W C Attwill (Abernethy)

4ALLIE CAT66775R Lengling (Dapto)

5RAPID GUY LUKE38347B C Peck (Gunning)

6TWILIGHT SARAH264F1T Peck (Queanbeyan)

7ALBINO NIKITA75243L Mcfarlane (Jerrawa)

8LUCKY FLUTTER61224K Morgan (Braidwood)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 6Anzac Spirit Stake07:25PM (NSWtime)
Grade 5 event over 530 Metres at Canberra Of $990 Prizemoney.
1st: $650 2nd: $160 3rd: $110 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1RAMBLING GYPSY23524G Apps (Wombat)

2EBONY DEVIL15726M A Chalker (Gordon)

3ALLOWANCE34117F B Malone (Goulburn)

4DARK CLARKE22716L A Mcfarlane (Jerrawa)

5DICE’S DEMON12616N W Staines (Yass)

6TILLY’S WISH64133M J Harvey (Lewiston)

7DILMAH32541A Rowe (Goulburn)

8DALGAZ LUCKY22215D J Ashton (Murrumburrah)

9SCHIEMER66467S R Smith (Stirling)

10*** NO RESERVE ***

Race No. 7Ready 4 Plumbing Ht 207:47PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $690 Prizemoney.
1st: $450 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1LADY MARMALADE54754T L Turnbull (Dapto)

2BUSH CAPITAL67456B C Peck (Gunning)

3ARCTIC JET73418K J Staines (Jerrawa)

4CHECK BOND OUT27746J J Cameron (Bungendore)

5FORGOTTEN YEARS37287P Warner (Burra)

6MIDNIGHT CRUIZER35143T N Blewitt (Queanbeyan)

7HIGHLAND BREEZE64465S K Wadick (Moss Vale)

8PEDRO VELOCE35855B K Sweeney (Booragul)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 8Canberra Mower Services Final08:12PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $1,145 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $200 3rd: $125 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1DARK COUNTRY48112J Johnson (Boorowa)

2MISTER BANNER45841N W Staines (Yass)

3RHETT’S SON31652M J Harvey (Lewiston)

4WEONA BANQUET12263G Apps (Wombat)

5PLOW MASTER11342S J Nicholson (Reservoir)

6MISS CRIBRALTAR34543B C Peck (Gunning)

7PEDRO’S MOBILE13561M A Chalker (Gordon)

8MISS JAGZ34215N W Staines (Yass)

9TILLY’S WISH64133M J Harvey (Lewiston)

10MANCUNIAN KOOL62734I F Mcfarlane (Jerrawa)

Race No. 9Ready 4 Plumbing Ht 308:37PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $690 Prizemoney.
1st: $450 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1ARCHIMEDES73463T Blewitt (Queanbeyan)

2ALBINO MOOSE35857L A Mcfarlane (Jerrawa)

3THERE ME AM121B C Peck (Gunning)

4OVERLAP37122S K Wadick (Moss Vale)

5CAWBOURNE MARY61535M J Bullock (Jerrabomberra)

6HAPPY GLOW35151B Coleman (Queanbeyan)

7REMA’S LESLEY62475W Slade (Beresfield)

8MORGO’S BABE465F8K Morgan (Braidwood)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Sunday 11th April 2010


Greyhound Box Draw For Canberra – Sunday 11th April 2010

Race No. 1Climate Doctor Maiden05:40PM (NSWtime)
Maiden event over 440 Metres at Canberra Of $555 Prizemoney.
1st: $325 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1INS AND OUTS264L J Hannaford (Bungendore)

2MISS DEEPWATER3L A Mcfarlane (Jerrawa)

3*** VACANT BOX ***

4FUTURAMA TRILOGY58323T Cahill (Wombat)

5WOMBAT WAY3725C C Overy (Wombat)

6*** VACANT BOX ***

7Twitter ME2L A Mcfarlane (Jerrawa)

8SIR BOMBA62475Y Pappas (Royalla)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 2Ready 4 Plumbing After Hours Ds06:04PM (NSWtime)
Maiden event over 310 Metres at Canberra Of $530 Prizemoney.
1st: $300 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1COMMANDANT CAPE6M Kranitis (Goulburn)

2BURNT CAKE288B C Peck (Gunning)

3*** VACANT BOX ***

4C’MON MORGO6K Morgan (Braidwood)

5DALZA’S TRILOGY4363T Cahill (Wombat)

6*** VACANT BOX ***

7DEMON FIGHTER32F58A F Jenkins (Higgins)

8MANGO WHIPS5L A Mcfarlane (Jerrawa)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 3Ranger Geale Short Course06:22PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $580 Prizemoney.
1st: $350 2nd: $100 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1TRIMTEX31444I F Mcfarlane (Jerrawa)

2MIDNIGHT THEORY32236L A Mcfarlane (Jerrawa)

3ORIGINAL BLONDE14214R Camilleri (Queanbeyan)

4SUMMARISE14532L A Mcfarlane (Jerrawa)

5*** VACANT BOX ***

6WHOOSHY WOO WOO78568K Morgan (Braidwood)

7WALKAWAY FREDDY33211G J Collier (Googong)

8BOMBA BANQUET53265G Apps (Wombat)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 4Anytime Fitness 0-2 Wins06:42PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 600 Metres at Canberra Of $1,090 Prizemoney.
1st: $750 2nd: $160 3rd: $110 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1ROYELLA ROSE67766Y Pappas (Royalla)

2ROYAL MAX62131R W Littlefield (Orange)

3NET EFFECT36538J J Platts (Fraser)

4TILLY ASH46165J A Wilson (Wallendbeen)

5*** VACANT BOX ***

6MCDOOM13623M Bell (Austral)

7CRYPTIC QUAFF37286M Bell (Austral)

8LETHAL LADY44353J A Wilson (Wallendbeen)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 5John Montgomery Appreciation06:59PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $790 Prizemoney.
1st: $500 2nd: $140 3rd: $80 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1CYCLONE JOEY77133B C Peck (Gunning)

2WEONA BANQUET34122G Apps (Wombat)

3AMBER’S OSTI54414T E O’Keefe (Cootamundra)

4MIRO BOLT81747A Rowe (Goulburn)

5MANCUNIAN KOOL83627I F Mcfarlane (Jerrawa)

6MISS JAGZ14634N W Staines (Yass)

7BONNIE HENRY54517T Cahill (Wombat)

8MISS CRIBRALTAR53345B C Peck (Gunning)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 6Rod Everett Maiden Final07:20PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $1,570 Prizemoney.
1st: $1,200 2nd: $200 3rd: $100 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1FAIRLY DEEPWATER3L A Mcfarlane (Jerrawa)

2SUPER SUPERIOR4223J K Coleman (Carwoola)

3NOW WHAT7524K Morgan (Braidwood)

4OVERLAP371S K Wadick (Moss Vale)

5KING BRAD2B Peck (Gunning)

6LIZ SHAWEN34764J M Curtin (Spence)

7HAPPY GLOW351B Coleman (Queanbeyan)

8WILD MORGY22J K Coleman (Carwoola)

9SWAN MISS5M Kranitis (Goulburn)

10SIR BOMBA62475Y Pappas (Royalla)

Race No. 7Scratchings To Canb By 9.30 Sun07:43PM (NSWtime)
Grade 5 event over 440 Metres at Canberra Of $790 Prizemoney.
1st: $500 2nd: $140 3rd: $80 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1WOMBAT TRILOGY41T Cahill (Wombat)

2REDFERN FEVER54618P Rowles (Narellan)

3BUSH CAPITAL46745B C Peck (Gunning)

4MORGO’S BABE2465FK Morgan (Braidwood)

5ALEC BALET2311L A Mcfarlane (Jerrawa)

6CHECK BOND OUT66277J J Cameron (Bungendore)

7JOHN BOY522F4A F Jenkins (Higgins)

8PEDRO VELOCE26358B K Sweeney (Booragul)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 8Congrats Lorraine & Jack Roy08:03PM (NSWtime)
Grade 5 event over 530 Metres at Canberra Of $990 Prizemoney.
1st: $650 2nd: $160 3rd: $110 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1MATDAN24544L A Mcfarlane (Jerrawa)

2CLASSY BEEN25444G A Brown (Wallendbeen)

3RAMBLING GYPSY36235G Apps (Wombat)

4BERRIDALE QUEEN51523L A Mcfarlane (Jerrawa)

5BERRIDALE FLASHF3143I F Mcfarlane (Jerrawa)

6OSTI’S GRACE26211T P O’Keefe (Cootamundra)

7ELITE HIGHWAY54526A F Jenkins (Higgins)

8DEANA KADE74757A Rowe (Goulburn)

9JUNIOR CONTENTED55441K E Sherd (Queanbeyan)

10SCHIEMER76646S R Smith (Stirling)

Race No. 9Canberra Mower Services Sprint08:21PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $590 Prizemoney.
1st: $350 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1STRAWBERRY THIEF76322J Baldacchino (Willow Vale)

2LUCKY FLUTTER67612K Morgan (Braidwood)

3ROSWILL STYLE18567W C Attwill (Abernethy)

4REGISTRATE35337L A Mcfarlane (Jerrawa)

5*** VACANT BOX ***

6JAY’S MAVERICK53466B C Peck (Gunning)

7HIGHLAND RAIN32421S K Wadick (Moss Vale)

8ALLENA BALE68513K J Staines (Jerrawa)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 10Noms Close Noon W’day @ Grnsw08:46PM (NSWtime)
Grade 5 event over 310 Metres at Canberra Of $590 Prizemoney.
1st: $350 2nd: $110 3rd: $60 Unplaced: $10.

No.NameFormTrainer

1FIRST BANQUET24123G Apps (Wombat)

2BUDDHA’S GIRL63623T J Peck (Queanbeyan)

3HIGHLAND ABBEY82356S K Wadick (Moss Vale)

4REMA’S LESLEY84624W Slade (Beresfield)

5OSTI’S GREAT63114T E O’Keefe (Cootamundra)

6CAWBOURNE MARY16153M J Bullock (Jerrabomberra)

7HABMAK41711L D Roy (Wallendbeen)

8MIDNIGHT CRUIZER33351T N Blewitt (Queanbeyan)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Friday 5th February 2010

Continue reading Friday 5th February 2010

Wednesday 27th January 2010

Continue reading Wednesday 27th January 2010

Friday 15th January 2010

Continue reading Friday 15th January 2010

Sunday 17th January 2010

Continue reading Sunday 17th January 2010

Sunday 3rd January 2010

Continue reading Sunday 3rd January 2010

Sunday 20th December 2009

Continue reading Sunday 20th December 2009

Sunday 13th December 2009

Continue reading Sunday 13th December 2009

Wednesday 4th November 2009

Continue reading Wednesday 4th November 2009

Tuesday 3rd November 2009

Continue reading Tuesday 3rd November 2009

Wednesday 28th October 2009

1 SKY RACING F4 MAIDEN HEAT 1 03:33PM
$800-230-110-40 (NSW time)
400 Metres Maiden
1 COOL SAINT FSH N Ovington (Yerrinbool) $5.00
2 4225 COUNTRY BOB FSH R W Jackson (Hilltop) 81 $6.50
3 224 SUPER PROFILE NBT S L Sundstrom (Bargo) 100 $2.80
4 P SURPASSING FSH C Chappelow (Sylvania Height) $5.00
5 6 FLYING AIRLIE FSTD J Boersma (Warilla) 72 $10.00
6 537 CLIFTON CLARE NBT D J Broadrick (Hilltop) 88 $16.00
7 7288 WILD CARNAGE FSTD P Kennedy (Kings Langley) 66 $16.00
8 TEDDY TAKIRI FSH B Gale (Heckenberg) $6.50
9 8 TIJUANA SUNSET FSH E A Bont (Oakville) 74 $10.00
10 24887 CAWBOURNE MARY FSH K Morgan (Braidwood) 54 $26.00

2 WWW.RANVET.COM.AU MAIDEN HEAT 2 03:51PM
$800-230-110-40 (NSW time)
400 Metres Maiden
1 52 APACHE RAIDER NBT E Bont (Oakville) 100 $2.50
2 5 ALFIE’S GOLD NBT R Blakely (Bradbury) 83 $16.00
3 374 SUPER ZOOM NBT S L Sundstrom (Bargo) 86 $6.50
4 CAMDEN BLUE FSH D W Rogers (Camden East) $8.00
5 CRUSADER LOVE FSH H Markou (Bargo) $6.00
6 6 BARNEY LAIRD FSH R Birrell (Appin) 64 $10.00
7 6 FARNSIE FSTD G Farnworth (Glenwood) 70 $16.00
8 333 CUPPA KOKO NBT D J Broadrick (Hilltop) 97 $7.50
9 8 COOL TEAH FSTD N Ovington (Yerrinbool) 49 $26.00
10 73455 FOREVER BOYD FSTD S Holland (Wongawilli) 77 $21.00

3 CVD CAMPBELLTOWN RSL HEAT 1 04:13PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
472 Metres Grade 5
1 52333 BIG TEE MAC NBT N Atchison (Jilliby) 88 $2.50
2 42115 KINGIE’S QUEEN FSH J Micallef (Cringila) 85 $10.00
3 2612 GAY TEXELLA NBT J Little (Wilton) 74 $7.50
4 12737 TREADSTONE 26.55 M J Jenner (Merrylands) 100 $4.00
5 64562 ME BOSS NBT O R Makin (South Nowra) 83 $10.00
6 31237 ETTALONG FSH S R Hannan (Young) 90 $21.00
7 711 AMAKI ELITE FSH A B Manwaring (Falls Creek) 82 $6.50
8 65165 JOE FELLA 26.85 A Hardaker (Bargo) 96 $12.00
9 44444 FLASHING RED NBT T J Lockhart (Falls Creek) 78 $33.00
10 27743 STARBURST LILLY FSH G C Sheather (Young) 94 $51.00

4 WOLLONGONG TRADERS SECURITY FN 04:31PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
472 Metres Novice Grade 5
1 63474 SNAPPER NBT M J O’Brien (Oatley) 89 $16.00
2 85342 UNMISSABLE NBT W Hunter (Padstow) 88 $12.00
3 58423 REALON RAGTIME NBT J A Brodie (Appin) 99 $6.00
4 1 PULP 26.75 C Chappelow (Sylvania Height) 97 $2.60
5 55433 HARRY JONES NBT K Merriman (Helensvale) 100 $12.00
6 1 BILLY BOBAGGINGS 26.78 M Blissett (Riverstone) 97 $4.20
7 42352 ANNA’S INTENT NBT M Griffin (Albion Park) 95 $8.00
8 2 JANITOR BALE NBT S Rhodes (Maldon) 93 $6.50
9 54 CEE TEE PEE NBT A M Bayliss (Bargo) 85 $21.00
10 57375 STATE LEAGUE NBT S Rhodes (Maldon) 83 $16.00

5 DO IT AT DIGGER F4 04:53PM
$1110-320-160-40 (NSW time)
515 Metres Mixed
1 76156 MISS QUICK RAT NBT G Micallef (Farmborough Hgts) 100 $2.60
2 85857 MORGO’S PRINCESS FSTD K Morgan (Braidwood) 55 $33.00
3 73575 LONELY LIVING 29.59 D A Traino (Matraville) 83 $21.00
4 11442 MONIQUE’S DOLL FSTD S Sultana (Londonderry) 91 $4.00
5 82417 NU BLUE FSH R B Bulman (Smithfield) 74 $10.00
6 37584 TITANIUM PADDY 29.16 P J Byrne (Badgerys Creek) 88 $16.00
7 32F68 TRUE TEDDY 29.31 J Kearns (Rossmore) 70 $14.00
8 22674 ZACHARIE BALE 29.13 S Rhodes (Maldon) 75 $3.50
9 *** NO RESERVE ***
10 *** NO RESERVE ***

6 CABRA VALE DIGGERS HEAT 2 05:11PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
472 Metres Grade 5
1 4115 SERA BALE 27.02 S Evans (The Oaks) 70 $6.50
2 24321 STANDING OVATION 26.44 M Ferguson (Catherine Field) 88 $2.20
3 26248 KARLOO SHACOBY NBT T N Northey (Lithgow) 74 $21.00
4 18T33 LUCKY PADDY 26.62 P J Byrne (Badgerys Creek) 94 $12.00
5 1322 JACKLIN BROWN NBT J Boersma (Warilla) 83 $8.00
6 514 VEGAS RAIDER NBT E Bont (Oakville) 100 $3.50
7 17323 MISTER RIDDLE FSH L A Coyte (Orange) 76 $12.00
8 35148 BEST OF ZORRO 26.93 G Miller (Wallacia) 67 $16.00
9 47622 ROSE COTTAGE NBT A Hardaker (Bargo) 78 $33.00
10 8T638 REVITALIZE NBT N Brown (Catherine Field) 91 $12.00

7 SALLY HANSEN LIP BLUE PAWS FNL 05:33PM
$1110-320-160-40 (NSW time)
472 Metres Mixed
1 62631 VICTOR ASSASSIN 26.88 C B Bolton (Wingello) 100 $6.50
2 142 TAROT BALE 26.97 S Evans (The Oaks) 81 $10.00
3 23111 DROOPY’S FOOL 26.39 S White (Nowra Hill) 95 $3.60
4 45452 SHACOBY LEE NBT T N Northey (Lithgow) 81 $21.00
5 42762 FULL ON BOWIE NBT T J Hurst (Londonderry) 88 $10.00
6 34112 LORNE BOWLER NBT D Matic (Canyonleigh) 96 $8.00
7 57461 THAI AMAZE 26.73 R Dean (Riverstone) 84 $7.50
8 71311 PEDROSA 26.36 P Stuart (The Oaks) 96 $3.00
9 52333 BIG TEE MAC NBT N Atchison (Jilliby) 90 $5.00
10 43643 REALON RAMPAGE 26.65 J Brodie (Appin) 80 $6.00

8 LINMICK DISTRIBUTORS STAKE 05:51PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
515 Metres Grade 5
1 81868 ALL ABOUT JOHNNY FSH J Micallef (Berkeley) 98 $2.80
2 88464 PHYSICO MUM FSH G J Miller (Wallacia) 76 $21.00
3 27266 FEEL THE BURN FSTD M Ferguson (Catherine Field) 96 $6.50
4 13414 IT’S HAPPY HOUR FSTD R Goodwin (Kanahooka) 83 $5.00
5 33623 MISS CONTENT FSH M J Jenner (Merrylands) 100 $10.00
6 21772 SNOOKY PIE NBT T N Northey (Lithgow) 97 $8.00
7 56737 MORGO’S BABE FSTD K Morgan (Braidwood) 67 $26.00
8 23534 ETHAN ALLEN NBT S Rhodes (Maldon) 89 $8.00
9 *** NO RESERVE ***
10 *** NO RESERVE ***

9 SPORTS FACTORY HEAT 3 06:10PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
472 Metres Grade 5
1 12117 HARDAWAY REBEL NBT R R Marsden (Condell Park) 85 $4.00
2 43736 FINE ELEMENT NBT H Stankovi (Warrawong) 79 $51.00
3 25778 LINSAY ALLEN NBT S Rhodes (Maldon) 62 $21.00
4 32231 DIAMOND HEAD NBT R B Kidd (Dapto) 74 $10.00
5 11271 DISINTERGRATE FSTD C Gatt (Catherine Field) 100 $1.70
6 86761 CRAB KEY FSTD M A Frost (Nowra Hill) 67 $16.00
7 64325 HIGH FEES NBT K Morgan (Braidwood) 79 $26.00
8 24141 LATE NIGHT FUN 26.65 J Brown (Wilton) 77 $5.50
9 88168 CRASH BANG GIRL FSH R H Shepherd (Freemans Reach) 67 $51.00
10 56747 ARGUING JAKE NBT N Brown (Catherine Field) 64 $21.00

10 BULLI NEXT WED TWILIGHT HEAT 4 06:35PM
$1050-300-150-40 (NSW time)
472 Metres Grade 5
1 33614 WHAT SIZE FSH V Multari (Kemps Creek) 93 $4.20
2 1115 OM SHANTI 26.41 J Tyrrell (Nowra) 92 $2.20
3 16522 HODSON NBT V L Prest (Young) 86 $11.00
4 34834 MIKKI JAMES NBT G Micallef (Farmborough Hgts) 100 $14.00
5 16684 CHANTAE DAWN NBT R Jackson (Hilltop) 81 $10.00
6 14163 DOIN’ NUFFIN FSTD L Tsohalis (Hebersham) 88 $12.00
7 28355 AMAKI STATE NBT A B Manwaring (Falls Creek) 81 $16.00
8 62624 COOL AVENGER NBT J Brown (Wilton) 83 $6.00
9 77668 WILD MACHINE 26.70 J Kearns (Rossmore) 82 $21.00
10 54777 LOUD LOLLY NBT A W Murphy (Pearcedale) 72 $51.00

Wednesday 21st October 2009

Continue reading Wednesday 21st October 2009

Wednesday 14th October 2009

Continue reading Wednesday 14th October 2009

Saturday 10th October 2009

Continue reading Saturday 10th October 2009

Saturday 3rd October 2009

Continue reading Saturday 3rd October 2009

Sunday 13th September 2009

Continue reading Sunday 13th September 2009

Tuesday 8th September 2009

Continue reading Tuesday 8th September 2009

Sunday 30th August 2009

Continue reading Sunday 30th August 2009

Sunday 23rd August 2009

Continue reading Sunday 23rd August 2009

Sunday 9th August 2009

Continue reading Sunday 9th August 2009

Sunday 2nd August 2009

Continue reading Sunday 2nd August 2009

Sunday 26th July 2009

Continue reading Sunday 26th July 2009

Sunday 12th July 2009

Continue reading Sunday 12th July 2009

Sunday 5th July 2009

Continue reading Sunday 5th July 2009

Sunday 28th June 2009

Continue reading Sunday 28th June 2009

Saturday 20th June 2009

Continue reading Saturday 20th June 2009

Next Page »