• Home
  • Pattie's Return

Thursday 6th May 2010


Greyhound Box Draw For Dapto – Thursday 6th May 2010

Race No. 1Dapto Supporters Club Ht107:28PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1WAVE TO ELLER Dean (Riverstone)

2RIVERBOAT RETRO84545S L Sundstrom (Bargo)

3HARBOUR LIMITSP J Cherry (Bomaderry)

4SOMEONE STOP ME6S E Swain (Box Hill)

5RESTLESS GUEST3C Robartson (Churchable)

6BRAVADO DOS76626J Coyle (Riverstone)

7MADESHA COURT42225G Hughes (Wingello)

8JESSTA WARRIOR23722W A Woodham (Appin)

9MISS LOLOLA45J M King (Wilberforce)

10TIGER LEE57786A Chircop (Kemps Creek)

Race No. 2Allan Bryant Mixed Final07:52PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1BAILEE JOKER77246M J Wotton (Kemps Creek)

2FIRST GEAR27421J Zammit (Londonderry)

3RACEY SHAPES274W J Lutiger (Bringelly)

4MOONSHINE FLASH37531R Maliphant (Kanahooka)

5CHARLE GIRL38663R Mumford (Leppington)

6CAZALY GIRL64572C J Carl (Londonderry)

7UNMISSABLE84543W Hunter (Padstow)

8MISS GULLIBLE352D Kinsella (Merrylands)

9DREAMSOME58657R Maliphant (Kanahooka)

10MISS CANTERBURY566F D Hayes (Greenwell Point)

Race No. 3Club Dal Blue Paws Ht 108:11PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SCATTERED53756B M Burnet (Dapto)

2GEM’S A SURFER73315S E Swain (Box Hill)

3JANITOR BALE48555S Rhodes (Maldon)

4MARK WHO62515C J Carl (Londonderry)

5ARIEK RUTH51785K W Jones (Orangeville)

6LONESOME GOLD13724A Meredith (Oakdale)

7KINGIE’S PEARD122J Micallef (Berkeley)

8SANDY’S PRINCESS61383M P Arncliffe (Castlereagh)

9HE’S TRUE BLUE1385M N Wright (Appin)

10DARMILOU65223E N O’Brien (Bowral)

Race No. 4Dapto Supporters Club Ht 208:35PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1AKABARNI ASSASINA B Manwaring (Falls Creek)

2LAGOON TRIXIE23853M J Jenner (Merrylands)

3GHOST OF VEGAS637S Rhodes (Maldon)

4HOTTIE DOS87572J Coyle (Riverstone)

5MAUREEN ENTITY36433J Grief (Londonderry)

6PAUA TO CONFUSES B White (Nowra Hill)

7HE SAID CROWK B Burnett (Bringelly)

8PERFUMED HORROR22262R W Arnold (Wingello)

9MONIQUE57755L Pulis (Dapto)

10ELITE PLACARD675S Vassilaki (Leppington)

Race No. 5Snare Fabrication Final08:55PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $4,760 Prizemoney.
1st: $4,000 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1YOUNG TURK45172C J Carl (Londonderry)

2JACK COOK34353C J Carl (Londonderry)

3SHARPE AIM22242J Carruthers (Castlereagh)

4WINNING RINK12413R F Alcock (Belimbla Park)

5GORDITO BALE47241S M Evans (The Oaks)

6WINDBURN FLYER32781R B Bulman (Smithfield)

7LIKE MIKE11242P Falas (Carlton)

8HUMDRUM52111L D Roy (Wallendbeen)

9JERRY BE GOOD13443J L Antonelli (Kemps Creek)

10DYNAMIC SHIRAZ44324W J Bolwell (Macquarie Fields)

Race No. 6Country Winnebago Final09:14PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $7,880 Prizemoney.
1st: $7,000 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1DAZZLE YOU22244M J Ferguson (Catherine Field)

2MOONSHINE CADDIE52342W J Lutiger (Bringelly)

3PAUA TO DETONATE23743S B White (Nowra Hill)

4FEEL THE FEAR63121L D Roy (Wallendbeen)

5CAWBOURNE GRACE24643A J Lord (Cawdor)

6SMASHING JEN26621L J Britton (Nambeelup)

7CAWBOURNE TUF11562A J Lord (Cawdor)

8VALIANT JOURNEY55474J Carruthers (Castlereagh)

9AWESOMENESS15765K Lewis (Raby)

10JANITOR BALE48555S Rhodes (Maldon)

Race No. 7Dapto Tab C Racing May 2209:38PM (NSWtime)
Mixed event over 600 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1ARICA DORA11771L Bozovitch (Miranda)

2REEFTON MAGIC61878A M Bayliss (Bargo)

3SIX ANGELS32447M P Arncliffe (Castlereagh)

4GRANDMA COOK54346A Pagano (Llandilo)

5SWEET CHARMER16147A M Bayliss (Bargo)

6PATTIE’S RETURN44565P West (Leppington)

7AZAM38656L D Roy (Wallendbeen)

8LAST SUMMER25816A Bryant (Nowra Hill)

9SERIOUSLY56888N W Ovington (Yerrinbool)

10SIX PIN5F556M Debono (Blackett)

Race No. 8Thank You Volunteers09:58PM (NSWtime)
Free For All event over 520 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1LORIAN RIP63417A Azzopardi (Londonderry)

2AWESOMENESS15765K Lewis (Raby)

3STARFIRE HAVOC56855V Bartolo (Bonnyrigg)

4THAI AGENT23648R Dean (Riverstone)

5SHE’S FAIR74547D A Traino (Matraville)

6TAYLOR’S REUNION66164A P Lauric (Balgownie)

7JUG STORM24181V Greenwood (Catherine Field)

8LUKEKELY MAGIC32374T J Hurst (Londonderry)

9RHONDA’S CHANCE17657P West (Leppington)

10PATTY CAKE74687A J Croker (Unanderra)

Race No. 9Club Dal Blue Paws Ht 210:22PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1DROOPY’S FOOL62137S B White (Nowra Hill)

2DYNAMIC SHIRAZ44324W J Bolwell (Macquarie Fields)

3ARIEK DIAMOND23361V Jones (Orangeville)

4WOW PRETTY GIRL63255R W Arnold (Wingello)

5ARTISTIC OSTI55713L D Roy (Wallendbeen)

6STYLEMASTER PAT42225J Carruthers (Castlereagh)

7FLASH RITZA12113J R Brown (Wilton)

8REVITALIZE61844N Brown (Catherine Field)

9NINE TEN RUSSELL55355J Micallef (Berkeley)

10HIP KATIE31267L Deguara (Bargo)

Race No. 10Club Dal Blue Paws Ht 310:42PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1WONGAWILLIHARRY13754P W Mantach (East Hills)

2GOOD ODDS GIRL1641T J Hurst (Londonderry)

3BLESSED JOURNEY61158J Carruthers (Castlereagh)

4STAR QUALITY31247J M Player (Tahmoor)

5BLUE PLANET21521J Micallef (Cringila)

6DESTINY’S IMP84452S L Sundstrom (Bargo)

7AMAKI STATE14255A B Manwaring (Falls Creek)

8ART OF DESIRE6115G Summerfield (Worrigee)

9JUST ALBI15387W J Lutiger (Bringelly)

10ELITE DOS67232S E Swain (Box Hill)

Thursday 22nd April 2010


Greyhound Box Draw For Dapto – Thursday 22nd April 2010

Race No. 1Dapto Puppy Auction Ht107:27PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SNOW TRAIL4K J Staines (Jerrawa)

2BELLA’S HABIT62523G D Cook (Bow Bowing)

3KAKKU’S GIRL75872A Chircop (Kemps Creek)

4KIANINNY536W A Bates (Shellharbour)

5FLYING USAINM J Jenner (Merrylands)

6SUPER CELESTRIAL6M N Wright (Appin)

7MISS CANTERBURY5F D Hayes (Greenwell Point)

8MOONSHINE FLASH67375R Maliphant (Kanahooka)

9VINO TINTO2F445J L Harris (Doyalson)

10KATIE CARLIN62745D G Hewitt (Nowra Hill)

Race No. 2Ranvet Final07:52PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RINGO’S COLT2T J Hurst (Londonderry)

2BIG MAL2C Fletcher (Bringelly)

3FIRST GEAR62274J Zammit (Londonderry)

4MISS GULLIBLE3D Kinsella (Merrylands)

5SAUCY SISTER33534M M Olling (Warwick Farm)

6RONNIE’S GIRL51A Spinello (Hoxton Park)

7RESTLESS GUEST3C Robartson (Churchable)

8SAN SOUCIS2281J Aul (Tahmoor)

9MOONSHINE FLASH67375R Maliphant (Kanahooka)

10KATIE CARLIN62745D G Hewitt (Nowra Hill)

Race No. 3Jetpets Stake08:11PM (NSWtime)
Mixed event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1MOONSHINE CADDIE62523W J Lutiger (Bringelly)

2BRADY’S WISH51887S A Steele (Dapto)

3NATIONAL CLASS78156R J Goodwin (Kanahooka)

4LATE NIGHT FUN13347J R Brown (Wilton)

5BERELLA SHILO81318L E Renner (Spring Creek)

6EXCEL LIKE SPEED53118A Azzopardi (Londonderry)

7DIGGER DANDY16221C Paterson (Rossmore)

8TRACEY GRIMJAW85486B G Campbell (Toolijooa)

9NAVIGATING27547M Player (Tahmoor)

10SMART BOND54431M Spiteri (Appin)

Race No. 4Dapto Puppy Auction Ht208:35PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1MOLLY DORAN2A J Anderson (Windellama)

2CAN TOUCH THIS5J Denardo (Catherine Field)

3SURPASSING24274C Chappelow (Sylvania Heights)

4HUSTLER’S DREAM42A J Lord (Cawdor)

5SILENT RAPID6A M Grech (Unanderra)

6GHOST OF VEGAS6S Rhodes (Maldon)

7JESSTA WARRIOR237W A Woodham (Appin)

8DREAMSOME33458R Maliphant (Kanahooka)

9SAPPHIRE GRAY36556B Burnet (Dapto)

10UNMISSABLE38454W Hunter (Padstow)

Race No. 5Dapto Fc Final08:55PM (NSWtime)
Mixed event over 520 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1WONGAWILLIJUDY14512D K Moxey (Luddenham)

2SUPER PROFILE85141S L Sundstrom (Bargo)

3RIDDLE BALE54511S M Evans (The Oaks)

4SHARPE AIM72222J Carruthers (Castlereagh)

5LORD SNOOTY14252D J Broadrick (Hilltop)

6FAST HOPE77711G S Hull (Wagga Wagga)

7BOND REWARD51282V Spiteri (Appin)

8LOVELY DREAM36317J P Spiteri (Albion Park Rail)

9YOU WIKE IT71343M Player (Tahmoor)

10FANCY ANGEL15643W J Lutiger (Bringelly)

Race No. 6Xxxx Gold Derby Ht109:14PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1TADMORE BUCKSHOT67417S Ma (Forestville)

2JAI ALATION14855J L Harris (Doyalson)

3COOL FLIGHT45264S E Swain (Box Hill)

4JANITOR BALE34485S Rhodes (Maldon)

5CAWBOURNE JAKE31751A J Lord (Cawdor)

6CODE45734M Pavlin (Orangeville)

7ST. PIERRE73555C J Nutt (The Oaks)

8FANCY STEP25677W J Lutiger (Bringelly)

9BRADY’S WISH51887S A Steele (Dapto)

10BERELLA SHILO81318L E Renner (Spring Creek)

Race No. 7Dapto Swish & Swash Final09:38PM (NSWtime)
Special Event event over 600 Metres at Dapto Of $4,260 Prizemoney.
1st: $3,500 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SAL’S ME MUM71772T J Caines (Wedderburn)

2PYFO MOSTLY77114A J Lord (Cawdor)

3MAD MARTY BEE57123A J Lord (Cawdor)

4STYLEMASTER PAT41422J Carruthers (Castlereagh)

5TIGGERLONG PATCH25763M Keys (Dapto)

6TOP CLASS ANGEL11413J Platts (Fraser)

7HANIFY’S BELLE25434T W Jones (Orange)

8GRANDMA COOK13543A Pagano (Llandilo)

9ASTEROID LEE21265R V Jnr (Londonderry)

10PATTIE’S RETURN44565P West (Leppington)

Race No. 8Xxxx Gold Derby Ht209:58PM (NSWtime)
Special Event event over 520 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RADIO STAR2844TJ M Fletcher (Menangle Park)

2CALLAMAC LAD13152S B White (Nowra Hill)

3EMO APPEAL13211D J Irwin (Maudsland)

4RAPID UNIT66185M Griffin (Albion Park)

5GOLD CLAIMER12112J A Mcfarlane (East Corrimal)

6CAWBOURNE TUF53511A J Lord (Cawdor)

7SPRING CASEY22535A Azzopardi (Londonderry)

8DEAKSEY83187T D Sundstrom (Bargo)

9DIGGER DANDY16221C Paterson (Rossmore)

10LATE NIGHT FUN13347J R Brown (Wilton)

Race No. 9Dapto Markets Stake10:22PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1CHAMBERLAIN14778J L Harris (Doyalson)

2DESTINY’S IMP18445S L Sundstrom (Bargo)

3FLASH RITZA12113J R Brown (Wilton)

4GO PRAWNEY53651C Bell (Yallah)

5AUNTY EDNA42747W R Sugars (Voyager Point)

6NITRO SANDY71548M P Arncliffe (Castlereagh)

7SCATTERED75375B M Burnet (Dapto)

8MISS JAGZ63421N W Staines (Yass)

9CHIEF DANGER72443W J Lutiger (Bringelly)

10SNAPPER26714M J O’Brien (Oatley)

Race No. 10The Greyhound Recorder Stakes10:40PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1TRUE STATE36417B J Caden (Casino)

2SIX ANGELS32447M P Arncliffe (Castlereagh)

3AUGUST RAIN81347M P Arncliffe (Castlereagh)

4VAIDOSA521C Campbell (Albion Park)

5BOMBO BLUE37431D M Crates (Nunderi)

6FANCY ANGEL15643W J Lutiger (Bringelly)

7DYNAMIC SHIRAZ64443W J Bolwell (Macquarie Fields)

8REDFERN FEVER46181P Rowles (Narellan)

9REVALONG LAD27227M Player (Tahmoor)

10JUST ALBI31538W J Lutiger (Bringelly)

Thursday 15th April 2010


Greyhound Box Draw For Dapto – Thursday 15th April 2010

Race No. 1Ranvet Maiden Ht104:12PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1KATIE CARLINT6274D G Hewitt (Nowra Hill)

2DEAN’S GIFT54275A Spinello (Hoxton Park)

3SAUCY SISTER43353M M Olling (Warwick Farm)

4JUNK WARRIORR O King (Kembla Grange)

5BIG MALC Fletcher (Bringelly)

6SPANISH JADEA W Coyte (Sale)

7SAN SOUCIS228J Aul (Tahmoor)

8MISS GULLIBLED Kinsella (Merrylands)

9CELESTIAL SPIRIT5N C Donovan (Wingello)

10CAN TOUCH THIS5J Denardo (Catherine Field)

Race No. 2Ranvet Maiden Ht204:32PM (NSWtime)
Maiden event over 520 Metres at Dapto Of $1,420 Prizemoney.
1st: $800 2nd: $230 3rd: $110 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1HAVING FUN TIMES57527R W Arnold (Wingello)

2RESTLESS GUESTC Robartson (Churchable)

3LAZY REX41G Izzard (Londonderry)

4ROSIE’S ETHICS255D J Smith (Moorebank)

5MOONSHINE FLASH56737R Maliphant (Kanahooka)

6FIRST GEAR26227J Zammit (Londonderry)

7RINGO’S COLTT J Hurst (Londonderry)

8SCARLETT’S BOY4J Denardo (Catherine Field)

9RONNIE’S GIRL5A Spinello (Hoxton Park)

10SILENT RAPID6A M Grech (Unanderra)

Race No. 3Dapto Fc Ht 104:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1KABLAMMO21151M P Arncliffe (Castlereagh)

2FRECKLE FACE32225J L Martin (Primbee)

3TIU BRENT61268C Gatt (Catherine Field)

4FAST HOPE27771G S Hull (Wagga Wagga)

5RED HOT SPECIAL12461M J Wotton (Kemps Creek)

6TIMES ARE TOUGH31248P L Boyd (Richmond)

7BOND REWARD15128V Spiteri (Appin)

8WOW PRETTY GIRL56325R W Arnold (Wingello)

9GENERAL GRIEVOUS64635G Izzard (Londonderry)

10CHERINA57137J Aul (Tahmoor)

Race No. 4Dapto Supporters Club Final05:12PM (NSWtime)
Novice Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SCOTCH TRAIL1T J Hurst (Londonderry)

2MAUREEN ENTITY23364T W Ferrier (Rooty Hill)

3VAIDOSA52C Campbell (Albion Park)

4SNAPPER22671M J O’Brien (Oatley)

5JESSTA WARRIOR23W A Woodham (Appin)

6TENITIS83832M J Wotton (Kemps Creek)

7CHAMPAGNE STATE72374A M Drapiewski (Rossmore)

8PERFUMED HORROR34222R W Arnold (Wingello)

9ROSIE’S ETHICS255D J Smith (Moorebank)

10CELESTIAL SPIRIT5N C Donovan (Wingello)

Race No. 5Swish & Swash Ht 105:30PM (NSWtime)
Mixed event over 600 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1SAL’S ME MUM37177T J Caines (Wedderburn)

2MOONSHINE PARTY85367W J Lutiger (Bringelly)

3MISS MONTGOMERY15168T W Jones (Orange)

4GRANDMA COOK78135A Pagano (Llandilo)

5TIGGERLONG PATCH52576M Keys (Dapto)

6LUCKY ZERO53452J R Erwin (Ambarvale)

7LYLA JOKER32746M J Wotton (Kemps Creek)

8PYFO MOSTLY27771A J Lord (Cawdor)

9PATTIE’S RETURN44456P West (Leppington)

10MORE TO STATE64346G E Smith (Tumblong)

Race No. 6Dapto Puppy Auction05:49PM (NSWtime)
Free For All event over 520 Metres at Dapto Of $2,230 Prizemoney.
1st: $1,350 2nd: $400 3rd: $200 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1RAPID UNIT16618M Griffin (Albion Park)

2TEENY TINY45821A J Lord (Cawdor)

3*** VACANT BOX ***

4PINK SURPRISE37176N C Donovan (Wingello)

5MOONSHINE CADDIE16625W J Lutiger (Bringelly)

6*** VACANT BOX ***

7MATERIAL JOURNEY66261J Carruthers (Castlereagh)

8TRACEY GRIMJAW78548B G Campbell (Toolijooa)

9*** NO RESERVE ***

10*** NO RESERVE ***

Race No. 7Swish & Swash Ht 206:08PM (NSWtime)
Mixed event over 600 Metres at Dapto Of $1,870 Prizemoney.
1st: $1,110 2nd: $320 3rd: $160 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1ASTEROID LEE82126R V Jnr (Londonderry)

2ALTARIO12156D M Warren (Mummel)

3TOP CLASS ANGEL58114J Platts (Fraser)

4JAYWALKING52451G M Derrick (Tumblong)

5TAYLOR’S REUNION66164A P Lauric (Balgownie)

6MAD MARTY BEE15712A J Lord (Cawdor)

7STYLEMASTER PAT14142J Carruthers (Castlereagh)

8HANIFY’S BELLE12543T W Jones (Orange)

9CRACKER CAN72557K P Mahoney (Boorowa)

10PRIDE OF GREECE34467M J Wotton (Kemps Creek)

Race No. 8Dapto Fc Ht 206:27PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1YOU WIKE IT87134M Player (Tahmoor)

2RIDDLE BALE35451S M Evans (The Oaks)

3WRECKAGE SILENCE63612R W Arnold (Wingello)

4SIX ANGELS53324M P Arncliffe (Castlereagh)

5DESTINY’S IMP21844S L Sundstrom (Bargo)

6PERCY LEBLANC13136G Tyrpenou (Londonderry)

7MISS BAHAMAS56145R M Pringle (Clergate)

8LORD SNOOTY41425D J Broadrick (Hilltop)

9TADMORE LYNDEE57463T Astbury (Cranebrook)

10GO PRAWNEY35365C Bell (Yallah)

Race No. 9Dapto Fc Ht 306:52PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1BOKARM SUPREME37313C Gatt (Catherine Field)

2WINNING RINK37112R F Alcock (Belimbla Park)

3FANCY ANGEL21564W J Lutiger (Bringelly)

4SHARPE AIM77222J Carruthers (Castlereagh)

5ELITE HERO75182G Izzard (Londonderry)

6SUGAR PLUM11T J Hurst (Londonderry)

7OBAMA STAR21144R Minty (Cambridge Park)

8LOVELY DREAM25363J P Spiteri (Albion Park Rail)

9DASHER’S ANGEL25464L R Lewis (Cedar Grove)

10BOND RAIL32746A J Mcdonald (Albion Park Rail)

Race No. 10Dapto Fc Ht 407:10PM (NSWtime)
Grade 5 event over 520 Metres at Dapto Of $1,780 Prizemoney.
1st: $1,050 2nd: $300 3rd: $150 Unplaced: $40.

No.NameFormTrainer

1MOETS MATE72726J Zammit (Londonderry)

2SUPER PROFILE18514S L Sundstrom (Bargo)

3MIKE’S CHOICE1F267J Grech (Lake Heights)

4WONGAWILLIJUDY11451D K Moxey (Luddenham)

5CAMDEN BLUE22221D W Rogers (Camden East)

6JUST ALBI73153W J Lutiger (Bringelly)

7MEGASTAR SUPREME73354G J Edwards (Nowra)

8AUNTY EDNA64274W R Sugars (Voyager Point)

9SCATTERED27753B M Burnet (Dapto)

10IZZY QUICK52245J J Ashe (Wentworthville)

Tuesday 2nd February 2010

Continue reading Tuesday 2nd February 2010

Tuesday 26th January 2010

Continue reading Tuesday 26th January 2010

Thursday 14th January 2010

Continue reading Thursday 14th January 2010

Monday 4th January 2010

Continue reading Monday 4th January 2010

Monday 28th December 2009

Continue reading Monday 28th December 2009

Thursday 24th December 2009

Continue reading Thursday 24th December 2009

Monday 21st December 2009

Continue reading Monday 21st December 2009

Friday 11th December 2009

Continue reading Friday 11th December 2009

Friday 4th December 2009

Continue reading Friday 4th December 2009

Tuesday 1st December 2009

Continue reading Tuesday 1st December 2009

Thursday 19th November 2009

Continue reading Thursday 19th November 2009

Monday 9th November 2009

Continue reading Monday 9th November 2009

Saturday 31st October 2009

Continue reading Saturday 31st October 2009

Monday 19th October 2009

Continue reading Monday 19th October 2009

Tuesday 25th August 2009

Continue reading Tuesday 25th August 2009

Monday 17th August 2009

Continue reading Monday 17th August 2009

Thursday 6th July 2009

Continue reading Thursday 6th July 2009

Thursday 30th July 2009

Continue reading Thursday 30th July 2009

Saturday 25th July 2009

Continue reading Saturday 25th July 2009

Monday 20th July 2009

Continue reading Monday 20th July 2009

Wednesday 15th July 2009

Continue reading Wednesday 15th July 2009

Wednesday 8th Juyl 2009

Continue reading Wednesday 8th Juyl 2009

Monday 29th June 2009

Continue reading Monday 29th June 2009

Friday 19th June 2009

Continue reading Friday 19th June 2009

Thursday 11th June 2009

Continue reading Thursday 11th June 2009

Thursday 4th June 2009

Continue reading Thursday 4th June 2009

Tuesday 26th May 2009

Continue reading Tuesday 26th May 2009

Next Page »